Tüm Cilt ve Kıl Tiplerinde Kalıcı Lazer Epilasyon
Leke Tedavileri
Kılcal Damar ve Varis Tedavileri
Cilt Rejuvenasyonu (Cilt Yenileme)
Tırnak Mantarı Tedavisi
Doğum Lekesi Tedavileri

 Fotona SP Dynamis Pro Erbium – ND YAG Lazer Cihazı

1. Estetik Tedaviler;

Akne ve Akne İzi Revizyonu  Kalıcı Lazer Epilasyon
Fraksiyonel Cilt Yenileme      Non-Ablatif Cilt Yenileme
Skar Revizyonu                        Onikomikoz
Pixellated Erbium Peeling     Vasküler Lezyonlar
Peri-Oral Cilt Yenileme
Ablatif Cilt Yenileme
Hipertrofik İzler
Strialar / Gebelik Çatlakları
Pigmente Lezyonlar

Candela Gentlelase Pro Alexandrite

Lazer Epilasyon: Tüm cilt tiplerinde istenmeyen tüylerde%90′ a varan başarı
Pigment Lezyonlar: Güneş lekesi, çiller, cafe-au-lait, melazma, seboroik keratozlar
Vasküler Lezyonlar: Hemanjioma, telanjiyektazi
Cilt Gençleştirme: Kırışıklık giderme

Cross KS-1002A Cilt Bakım Ünitesi

Vapazon
Cilt bakımının ilk adımı olan Vapazon ile ‘su buharı’ veya ‘ozon’ seçimi yapılabilir, zamanı, enerji seviyesini ayarlayanabilir, aynı zamanda esansiyel yağlarla aromaterapi de yapılabilir. Otomatik kapanma özelliği sayesinde güvenli bir çalışma sağlar.

Loop (LED)
Çalışırken gözü rahatsız etmeyen LED aydınlatması, 1/3 büyütme özelliği ve içten gözükmeyen yay sistemli şık tasarımıyla kullanıcıya kolaylık sağlar.
Yüz Lifting KS-1002A Yüz Lifting başlığı ile olgun, yaşlı ve yağlı ciltlere özel sıkılaştırıcı bakım uygulanabilir. Uygulamada elektrot (katod), alkalin solüsyonu cilde uygular, sinirleri harekete geçirir, kan akışını hızlandırır, lif yapısını yumuşatır, cilt esnekliğini arttırır, ciltteki fazla yağları çözer ve cilt salgılarını dengeler. Bu arada da cildin derinliklerindeki ağır metal iyonları ve kirlilikleri atar, cildi toksinlerden arındırır.
Mekanik, ısıtma ve kimyasal etkili ultrasonik uygulaması doku hücrelerine, hafifçe masaj uygulayabilir, doku yüzeyinin ısısını arttırabilir, hücreleri uyarabilir ve kan dolaşımını arttırır, dokular yumuşar, kimyasal tepkime oluşur, metabolizma güçlenir, çeşitli enzimler etkilenir, Ph değeri değişir ve bioaktive edilen içerik değişir
Yüz Ultrasonik başlığı ile akne, komedo dahil pek çok akne türü iltihap azaltıcı solüsyonlar ile birlikte tedavi edilir. Renk açıcı cilt bakım ürünlerini bu başlıkla, pigment bozuklukları, çeşitli leke oluşumları üzerinde uygulandığında kayda değer bir leke yok etme etkisi görünür.
Göz Çevresi Ultrasonik başlığı ile, göz altı torbaları ve koyu halkaları tedavi edilir. Ultasoniğin mekanik masaj etkisi, yağları inceltip ayrıştırır, kan dolaşımını hızlandırır, su ve yağ birikintilerini dağıtır.
Vücut Ultrasonik başlığının mekanik masaj etkisi ile, kan dolaşımının hızlanmasını, selülit oluşumuna sebep olan birikmiş yağların parçalanmasını ve dokuların güçlenip sıkılaşmasını sağlar.

Ultrasonik Peeling
KS-1002A Ultrasonik Peeling başlığı özellikle akneli, problemli ciltlerde acı vermeden cilt yüzeyini  derinlemesine temizler. Kırışıklık ve çizgilerin azalmasını, cilt yüzeyinin pürüssüzleşmesini sağlar.

Galvanik
Galvanik başlığı ile, nem yetersizliği olan kuru ciltler, besin yetersizliği olan olgun ve yaşlı ciltler ve yağlı ciltler için özel bakımlar yapılabilir.
Pozitron (Anod) cilde asit karışımını uygular, sinirleri rahatlatır, kan akışını azaltır, lif yapısını geliştirir, gözenekleri küçültür, kırmızı izleri azaltır, hücre geçirgenliğini arttırır ve cildin derinliklerine nüfuzu kolay olmayan besinleri iletir, yoğun bir bakım yapar.

Yüksek Frekans
Kan dolaşımını hızlandırır, cilde esneklik ve canlılık katar. Hücre metabolizmasını destekler. Cilt üzerindeki ısıtma etkisi sayesinde hücre geçirgenliğini arttırır, cildin emilim gücü yükselir ve böylelikle güzellik ve cilt bakım ürünlerinin cildin derinliklerine nüfuz etmesini sağlar.

Frimatör
KS-1002A Frimatör başlığı çeşitli uygulamalar için özel başlıklardan oluşan fırça seti ile, el ve ayak bakımından, yüz bölgesi cilt temizliğine, vücuttaki büyük alanların temizlik ve masajından, yüzdeki küçük alanların temizlik ve masajına kadar çok çeşitli bakım ve tedaviler yapılabilir. Fırça dönüş yönü, enerji seviyesi ve bakım süresi LCD ekran üzerinden ayarlanabilir.

Sprey
Vakum pompasının ürettiği pozitif hava akımını kullanır. Bakımda kullanılan tonik, solüsyon vb. sıvıları sprey şişesinden püskürtür.

Vakum pompasının negatif basınç hava akımını kullanarak, ciltte bulunan siyah noktaları, iltihaplı sivilceleri, gözeneklerdeki yağı ve kiri vakumlayarak temizler.