Erkeklerde Lazer Epilasyon

Erkeklerde tıpkı kadınlar gibi lazer epilasyon işlemine rağbet göstermektedir. Kıl kökleri kalın olduğu için çok iyi sonuç alabilmektedir. Erkeklerde her bölgeye lazer işlemi uygulamaktayız. Genellikle tercih edilen bölgeler;  elmacıkkaş üzeri enseboyungöğüs sırt ve koltuk altıdır. Ayrıca tüm vücut yaptıran erkek hastalarımızda vardır.

Erkeklerde Lazer Epilasyon Seans Aralıkları

Vücut bölgesi 4-6 seans, yüz bölgesi 8-10 seans aralıklarında sürmektedir. Sadece azalma (seyrelme) isteyen hastalarımızda 2-3 seans yeterli olabilmektedir. Bir seans bir kontrol şeklinde uygulama yapmaktayız. Kıl dönmesi ameliyatlarından sonrada lazer en etkili yöntemdir ve sıklıkla uygulanmaktadır. Elmacık, ense ve boyun bölgelerinde hastanın istediği şekil doğrultusunda çizilip uygulama yapılır. Lazere başladıktan sonra hasta hiçbir şekilde alma işlemi yapmaz (ağda , cımbız, jilet).

Seanstan 20 gün sonra kontrol, kontrolden bir ay sonra diğer seans şeklinde tedavi uygulanır. Kontroller ücretsiz olarak yapılmaktadır. Erkeklerinde bayanlar gibi lazer epilasyon öncesi ve sonrasında yapılması gereken hususlara dikkat etmesi önemlidir. 

 

Yazımıza Yorum Yap

(12 Yorum)

 • Barış Akça

  Benim Ense Tarafımda Kıl Birikintisi Var Küçük Yaşlarda Olduğum Bir Ameliyattan Kaynaklanıyor Enseme Lazer Tedavisi Uygularsak Kaç Seans Sürer Ve Bir Seansın Ücreti Ne Kadar Olur Adım Barış Akça Kayseri/Mimsin’de Yaşıyorum Lütfen Geri Dönüş Yapın Ona Göre Cidden Gerçekten Ciddi Manada Hareket Edeceğim.

  • Clinic Estetik Merkezi

   Barış bey, sizi kliniğimize ücretsiz muayene için davet ediyoruz. Geçirmiş olduğunuz ameliyat ve kıl tipi önem taşımaktadır. Birebir görüşme daha sağlıklı olacaktır. +90 352 225 45 50‘den randevu alabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz 🙂

 • Onur Bey

  Merhaba , 24 yaşındayım. Genital bölge için lazer yaptırmak istiyorum öncelikle yapıyormusunuz , yapıyorsanız eğer zararları varmı. Mail adresimi yazdım eğerki yapıyorsanız mail yoluyla dönüş yapmanızı rica eder iyi çalışmalar dilerim saygılar..

  • Clinic Estetik Merkezi

   Onur bey, evet erkekler için genital bölge lazer epilasyon hizmeti sunuyoruz. Herhangi bir zararı söz konusu değil. Sağlıklı günler dileriz 🙂

 • Cihat

  Merhaba elmacık bölgesinde epilasyon yaptırmak istiyorum fakat Ocak 30 da askere gitcem kaç seans sürer ve 30 ocaktan önce olması mümkünmü

  • Clinic Estetik Merkezi

   Cihat bey, kliniğimize gelirseniz tüy dipinizi ve yoğunluğunuzu görerek estetisyenimiz tarafından plan yapılabilir.

 • Levent

  Merhaba ben kaş üstündeki ve sakal üstündeki istenmeyen tüylere epilasyon yaptırmak istiyorum.
  Acaba toplam fiyat ne kadar olur.
  Ve birde epilasyona gelmeden önce epilasyon yaptırmak istediğim bu iki bölgeyi ben mi temizleyeceğim

  • Clinic Estetik Merkezi

   Levent bey, her iki bölge içinde seans ücretimiz 70 TL’dir. Herhangi bir işlem yapmadan gelebilirsiniz.

 • mert

  Slm Genital bölge için lazer yaptırmak istiyorum öncelikle yapıyormusunuz , yapıyorsanız eğer zararları varmı.

  • Clinic Estetik Merkezi

   Mert bey genital bölgeye hizmet veriyoruz. Lazer epilasyon doğru uygulandığı takdirde zararı söz konusu değildir.

 • Ömer güçlü

  İyi günler 19 yaşındayım kaşlarim ortası çok yoğun üstüde keza öyle ve kalın ayrıca göze yakın olaraktan kıllar var bir kaş tasarımı yaparak epilasyon yapabilimisiniz hem uste doğru oldukça yoğun hem ortası hem göze yakın yerlerde ama oralar yine normal birde kaç seans sürer ortalama ve seans ücretiniz nedir yardımcı olursanız çok sevinirim cevabınızı bekliyorum

  • Clinic Estetik Merkezi

   Ömer bey, Kaş üstü ve kaşların arasında hizmet verebiliyoruz. Ancak kaş ile göz arasında malesef sağlık politikalarımız gereği yapmamaktayız. Ortalama 7-8 seans sürmektedir. Seans ücretimiz 40 TL’dir.

 • E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir