Erkeklerde Lazer Epilasyon

Erkeklerde tıpkı kadınlar gibi lazer epilasyon işlemine rağbet göstermektedir. Kıl kökleri kalın olduğu için çok iyi sonuç alabilmektedir. Erkeklerde her bölgeye lazer işlemi uygulamaktayız. Genellikle tercih edilen bölgeler;  elmacıkkaş üzeri enseboyungöğüs sırt ve koltuk altıdır. Ayrıca tüm vücut yaptıran erkek hastalarımızda vardır.

Erkeklerde Lazer Epilasyon Seans Aralıkları

Vücut bölgesi 4-6 seans, yüz bölgesi 8-10 seans aralıklarında sürmektedir. Sadece azalma (seyrelme) isteyen hastalarımızda 2-3 seans yeterli olabilmektedir. Bir seans bir kontrol şeklinde uygulama yapmaktayız. Kıl dönmesi ameliyatlarından sonrada lazer en etkili yöntemdir ve sıklıkla uygulanmaktadır. Elmacık, ense ve boyun bölgelerinde hastanın istediği şekil doğrultusunda çizilip uygulama yapılır. Lazere başladıktan sonra hasta hiçbir şekilde alma işlemi yapmaz (ağda , cımbız, jilet).

Seanstan 20 gün sonra kontrol, kontrolden bir ay sonra diğer seans şeklinde tedavi uygulanır. Kontroller ücretsiz olarak yapılmaktadır. Erkeklerinde bayanlar gibi lazer epilasyon öncesi ve sonrasında yapılması gereken hususlara dikkat etmesi önemlidir. 

 

Yazımıza Yorum Yap

(2 Yorum)

  • Barış Akça

    Benim Ense Tarafımda Kıl Birikintisi Var Küçük Yaşlarda Olduğum Bir Ameliyattan Kaynaklanıyor Enseme Lazer Tedavisi Uygularsak Kaç Seans Sürer Ve Bir Seansın Ücreti Ne Kadar Olur Adım Barış Akça Kayseri/Mimsin’de Yaşıyorum Lütfen Geri Dönüş Yapın Ona Göre Cidden Gerçekten Ciddi Manada Hareket Edeceğim.

    • Clinic Estetik Merkezi

      Barış bey, sizi kliniğimize ücretsiz muayene için davet ediyoruz. Geçirmiş olduğunuz ameliyat ve kıl tipi önem taşımaktadır. Birebir görüşme daha sağlıklı olacaktır. +90 352 225 45 50‘den randevu alabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz 🙂

  • E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir